ВД «Академперіодика» долучився до місії відкриття України світові через знання та публічну дипломатію

2019 року Міжнародною премією імені Івана Франка у номінації «За вагомі здобутки у галузі україністики»  відзначено працю «Пізнай самого себе». Неоплатонічні джерела в творчості Г.С. Сковороди» (автор — доцент кафедри слов’янських мов Міланського університету, членкиня керівного комітету Італійської асоціації україністів (AISU) Марія Ґрація Бартоліні). Книгу видано у ВД «Академперіодика» у 2017 році у серії «Наукові переклади».

Присудження Міжнародної премії імені Івана Франка є почесним визнанням вагомих здобутків та значних заслуг науковців у галузі україністики та соціально-гуманітарних наук. Премію засновано з метою сприяння всеохоплювальному вивченню творчої, наукової, громадської діяльності Івана Франка і заохочення вчених з різних країн світу до проведення актуальних досліджень у галузі соціально-гуманітарних наук та україністики, що увиразнюють гуманістичний, національний, духовний, державотворчий сенс для пізнання та утвердження наукової і культурної спадщини України у світовому контексті.

Вітаємо усіх причетних: автора, співробітників академічного Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди та Видавничого дому «Академперіодика» із високим визнанням їхньої праці!