Ще з 2014 року співробітники ВД «Академперіодика» брали участь у різних волонтерських проєктах, зокрема, ми збирали та здавали пластик, кошти від чого були спрямовані на протезування бійців; передавали книги до дитячої бібліотеки та речі для розвитку дітей з інтернату; возили смаколики та інші гостинці до Ірпенського шпиталю.

Віднедавна ми передаєм адресну допомогу бійцям, які знаходяться в найгарячіших точках, боронять Україну у цій страшній Великій війні. Також наші співробітники купують необхідні речі для бійців: у когось на фронті однокласники, у когось одногрупники, у когось родичі. І ми намагаємось хоч мінімально віддячити їм за жертовність і героїзм.

Так, 2 лютого через знайомих перевірених волонтерів ми відправили передачу бійцям, які заходили у Бахмут. За спільні кошти були придбані хімічні грілки, енергетичні батончики, інші потрібні речі. Усе це ми запакували у коробки, в кожну вклали копію листа, написаного нашим співробітником Олексієм Туровським, але найбільше усім сподобався малюнок, який намалював його шестирічний син Дмитро.

За кілька днів ми вже мали фотозвіт від бійців, які отримали передачу, зокрема й наші коробки. А це показник дуже відповідального ставлення волонтерів до чужих коштів і праці. А для нас — додатковий стимул продовжувати допомагати воїнам ЗСУ.