Новини

Усі книги із серії «Наука для всіх» у вільному доступі
21 Жовтень, 2021

Дорогі читачі!

Минулого тижня ми відкрили останню з виданих натепер книг із загальноакадемічної серії «Наука для всіх», серії цікавої та пізнавальної.

Відкриваємо «Науку для всіх»
12 Жовтень, 2021

Сьогодні вільно читаємо про «Місяць на небі…» — нову відкриту книгу з серії «Наука для всіх», написану працівником Головної астрономічної обсерваторії НАН України Віталієм Кислюком.

Відкриваємо «Науку для всіх»
7 Жовтень, 2021

Нині відкриваємо книгу «Радіохвилі розповідають про Всесвіт» Семена Брауде і Віктора Конторовича. Друге, доопрацьоване видання цієї науково-популярної праці побачило світ у ВД «Академперіодика» 2005 року.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИДАНЬ, ВИПУЩЕНИХ У СПІВПРАЦІ ВД «АКАДЕМПЕРІОДИКА» ТА НБУВ
4 Жовтень, 2021

28 вересня в Інституті книгознавства Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського відбулась презентація двох наукових видань, підготовлених та виданих у співпраці співробітників НБУВ та Видавничого дому «Академперіодика» НАН України.

Відкриваємо «Науку для всіх»
30 Вересень, 2021

Нині відкриваємо останнє з видань із загальноакадемічної серії «Наука для всіх» — випущену цьогоріч книгу «Алмазно-абразивна обробка: як подолати усталені міфи»

Відкриваємо «Науку для всіх»
23 Вересень, 2021

Чергова книга з серії «Наука для всіх», яку відкриваємо сьогодні, ознайомить читачів із розвитком гірничої справи у найширшому розумінні і історичній ретроспективі