В останню суботу травня в Україні відзначається День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження. Щиро вітаємо колег з професійним святом, бажаємо їм сил, натхнення та багато вдячних читачів!

З початком повномасштабного вторгнення в Україні почався справжній книжковий бум: відкриваються нові книгарні, створюються книжкові клуби, читання набуває все більшої популярності, стає модним. Це і той факт, що на окупованих територіях рашисти насамперед нищили українські книжки, а внаслідок недавнього ракетного удару по Харкову було знищено 50 000 друкованих примірників у типографії «Фактор-друк», зокрема і видавництва VIVAT, і вбито її співробітників, наших колег, говорить про ту надважливу роль, яку відіграє література в житті української нації та і суспільства загалом.

Співчуваємо рідним і близьким загиблих, допомагаємо Збройним силам України і робимо свою справу далі.

З нагоди професійного свята ВД «Академперіодика» спільно з Національною бібліотекою України імені В.І. Вернадського дарує усім, дотичним до книгознавчої та видавничої справи, відкритий доступ до прекрасних і цікавих книг:

1.           Європейський гравірований портрет XVI―XIX cт. з фондів Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського: дослідження; ілюстрований каталог: у 2 книгах. Книга перша.  Автори: Г. Юхимець, Д. Фоменко, І. Цинковська, П. Скрипник.

2.           Європейський гравірований портрет XVI―XIX cт. з фондів Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського: дослідження; ілюстрований каталог: у 2 книгах. Книга друга.  Автори: Г. Юхимець, Д. Фоменко, І. Цинковська, П. Скрипник, Л. Гутник

3.         Атрибуція й експертиза книжкових пам’яток: з досвіду Інституту книгознавства Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. Авторський колектив: Т.Д. Антонюк, Н.П. Бондар, Н.В. Заболотна, О.В. Заєць, Л.В. Івченко, Г.І. Ковальчук (кер. авт. кол.), О.В. Курганова, О.В. Максимчук, Т.Є. Мяскова, Ю.К. Рудакова, Л.Г. Руденко, О.О. Цибульська, І.І. Цинковська, І.О. Ціборовська-Римарович, О.В. Шкурган, Г.М. Юхимець