Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Сергій Виноградський - передовий мікробіолог світу

Автор(и): 
Євген Рослицький
Рік видання: 
2008
Сторінки: 
67
ISBN: 
978-966-360-092-5
Мова: 
Українська
Видавець: 
ВД "Академперіодика"
Місце: 
Київ
Тип книги: 
Це перша в українській науково-популярній літературі книжка про життєвий і творчий шлях Сергія Миколайовича Виноградського — всесвітньо відомого українського вченого, першовідкривача хемосинтезу у великої групи ґрунтових мікроорганізмів і ролі останніх у фіксації азоту атмосфери та кругообігу речовин у природі, одного із основоположників загальної та ґрунтової мікробіології та екології. У книжці наведено бібліографію друкованих праць С.М. Виноградського і список основних публікацій про вченого. Видання ілюстроване фотографіями і портретами вченого та його найближчих учнів — Д.К. Заболотного і В.Л. Омелянського.
Книжка розрахована на широке коло читачів, які цікавляться історією природознавства і внеском українських вчених у скарбницю знань світової науки.
 

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー