Для більшості українців це не просто гасло, а вже звична частина їх сьогодення: донати, волонтерство або допомога волонтерським об’єднанням — невід’ємна частина боротьби нашої країни та усього прогресивного світу з рашизмом.

ВД «Академперіодика» долучився до цієї важливої справи ще 2014 року: ми возили одяг, предмети гігієни та солодощі пораненим у Ірпінський шпиталь, дитячі малюнки — для військових у Київський шпиталь. Збирали пластикові кришечки разом з фондами «ОВЕС» та «Лелекера», гроші від яких йшли на протезування наших поранених воїнів. Ділилися книжками з дитячими бібліотеками, сиротинцем тощо.

Після повномасштабного російського вторгнення з’явилися нові потреби у наших захисників, і співробітники ВД «Академперіодика», окрім гігієни та подуктів харчування, передавали бійцям берці, мультітули, інші потрібні «приблуди», а для медиків на Донецькому напрямку готували лікувальні суміші з малиною та обліпихою.

А ще з’явилися нові фонди та організації, такі як БФ Сергія Гулієва «Безпечний регіон» та спільнота #ФаєрБанкаБровари, куди ми відправляємо все необхідне для наближення перемоги.

Сподіваємось, ті, хто зараз виборює для України право на життя, разом з цими речами отримують не тільки підтримку, а й відчувають тепло наших сердець.

Долучайтесь! Разом до Перемоги!