28 травня у співробітників Видавничого дому «Академперіодика» професійне свято — День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження, яке припадає на останню суботу травня.

Свято встановлено в нашій державі відповідно до Указу Президента України від 25.05.1999 № 563/99 «Про День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження», оскільки внесок працівників видавничо-поліграфічного комплексу «у справу відродження духовності народу, розвиток науки, культури, освіти, всіх сфер життя суспільства» дійсно є значним і важливим.

Щороку ми чекали на це свято, адже святкували його гарно, весело, розмаїто. Усім колективом ми спершу просто виїздили на природу в Гідропарк, згодом долучилась і культурна програма, що стала нашої візитівкою. Адже ми їздили на екскурсії до Ніжина, Батурина, Чернігова, Переяслава, Канева, Бердичіва й Кременця, відвідали прекрасні дендропарки «Софіївка» в Умані, «Олександрія» у Білій Церкві, Тростянець. І потім робили чудові фотозвіти наших святкувань.

Локдаун 2021 року та гостра фаза російсько-української війни 2022-го позбавили нас можливості подорожей, а зараз і святкового настрою. Але Видавничий дім працює, ми редагуємо рукописи, робимо оригінал-макети наукових журналів і книжок, друкуємо їх, надаємо методичну підтримку. Також надаємо цифрові ідентифікатори для видавничої продукції, аби вона була доступною й закордоном, а інформація про наукові здобутки Академії ширилася світом. Тож вважаємо це нашим внеском у Перемогу, віримо в неї, наближаємо її!

Зі святом, дорогі колеги з видавничої справи!