7—9 червня в Одесі проходила XXIV Всеукраїнська виставка-форум  «Українська книга на Одещині». Метою заходу було «сприяння відродженню і розквіту культури в Україні, утвердженню національної ідентичності українського народу та популяризації державної мови, стимулювання розвитку книговидавничої справи та книгорозповсюдження, промоція та репрезентація сучасної української книги, виховання культури читання на кращих зразках вітчизняної та світової літератури в українському перекладі, сприяння поповненню бібліотек Одещини новою вітчизняною книжковою продукцією» і проходив він під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України, Одеської національної наукової бібліотеки, Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова» і за сприяння Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Українського інституту книги, Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» та Всеукраїнської громадської організації «Бібліополіс».

ВД «Академперіодика» взяв участь у цьому заході і став лауреатом конкурсу «Краща книга виставки-форуму», отримавши два дипломи в номінаціях «Наукове видання» та «Історична спадщина» за книжки «Українська мова у 2222 році: вступ до лінгвофутурології» (авт. П. Селигей) та «Атрибуція й експертиза книжкових пам’яток: з досвіду Інституту книгознавства Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського» (відп. ред. Г.І. Ковальчук).

Вітаємо авторів цих видань із нашою спільною нагородою!

Ми не вперше беремо участь у цій виставці-форумі і не вперше отримуємо нагороди. Дуже приємно, що наша праця так високо оцінена фахівцями, але сподіваємось, вона буде також оцінена і нашими читачами.